WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
przy BALONOWYM PUCHARZE POLSKI 2021

Data: 16-18 Lipca 2021
PARTNERZY: Jurassic Photo Team / Jurajskie Warsztaty / Hotel Fajkier Wellness*SPA

Balonowa impreza wraca na Jurę po rocznej przerwie związanej z obostrzeniami a wraz z nią powracają WARSZTATY FOTOGRAFICZNE !!! Balonowy Puchar Polski odbędzie się w dwóch malowniczych Gminach Jury Krakowsko-Częstochowskiej – Gminie Janów oraz Olsztyn. Mistrzostwa odbywać się będą w dniach 15-18 Lipca 2021 roku. Nasze warsztaty balonowe to impreza, która po raz trzeci zagości w kalendarzu wydarzeń fotograficznych Jurassic Photo Team. W programie przewidujemy warsztaty z fotografią sportową, fotografią reportażową, fotografią krajobrazową, fotografią outdoorową oraz fotografią portretową.

PROWADZĄCY:
Przemysław Jakubczyk – Olympus Polska
Edyta Chrząszcz
Marek Czarnecki

Piotr Wróblewski – Digital Foto Video
Marcin Bójko – Digital Foto Video

Robert Woźniak – Canon Polska
Łukasz Skwiot – Quadralite Polska / Foto 7
. . .

Warsztaty dedykowane są dla zaawansowanych fotografów jak i amatorów stąd plejada prowadzących zajęcia i podział na mniejsze grupy o różnych poziomach zaawansowania. Spotkamy się z wspaniałymi fotografami – profesjonalistami w swoich dziedzinach. Organizator Mistrzostw Polski przewiduje ok. 40 załóg Międzynarodowych.

Warsztaty odbędą się w dwóch miejscach w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc „Hotel Przyjazny Fotografii” oraz na miejscu organizacji imprezy czyli w Gminie Olsztyn oraz Janów i jej okolicach w zależności od przewidywanego miejsca startu oraz mety. Wiemy z doświadczenia że na pewno się nie wyśpicie bo jak co roku przygotowujemy dla Was masę atrakcji a starty zawodów balonowych odbywają się w naszych ukochanych „złotych” godzinach :).

Jeśli poszukujesz wrażeń, dynamicznych ujęć, przepięknych krajobrazów jurajskich oraz wiedzy to te warsztaty są właśnie dla Ciebie !!!!.

Do dyspozycji uczestników będzie możliwość przetestowania sprzętu firm:
Olympus Polska / Artibo / Glare One / Peak Design / 3 Leggy Thing / Foto 7 / Quadralite / Manfrotto / FoxFoto / Laowa / Voiglander / Newell / FineArt / EIZO / Wacom / Epson Polska, Sony Polska, Perma Jet / Canon / BEIKS

> > > PROGRAM WARSZTATÓW < < <

Cena: 850 zł (3dni/2noce)
Zawiera: warsztaty, pełne wyżywienie, nocleg w hotelu w pokojach 2,3,4,5,6 osobowych – możliwość dopłaty do pokoju 1 osobowego 60 zł / doba.
Cena: 600 zł bez noclegu

SZUKAJCIE BONÓW RABATOWYCH U NASZYCH PARTNERÓW

BONY NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z INNYMI ZNIŻKAMI

REJESTRACJA ELEKTRONICZNA

FILM Z POPRZEDNIEJ EDYCJI IMPREZY